O penisech víme vše

  Jak zabránit poruchám erekce?

  Zhoršení potence je obrovský problém každého muže. Útočí na jeho pocit mužnosti, vyvolává strach před dalšími pohlavními styky a bere sebejistotu. Co má vliv na neschopnost dosáhnout erekce nebo ji udržet? Poznejte nejčastější příčiny a už dnes se postarejte o svou sexuální výkonnost.

  Sexuální výkonnost se zhoršuje zejména po čtyřicátém roce života. Čím dál častěji se však tento problém týká také mladších lidí. Odhaduje se, že problémy s vedením úspěšného sexuálního života trpí až 100 milionů mužů na celém světě.  FYZICKÉ PŘÍČINY IMPOTENCE  Poruchy erekce mohou vyplývat jak z fyzických problémů (fyziologických), tak i psychických. Bez ohledu na příčinu problémů stojí za to co nejdříve podstoupit léčbu, aby bylo možné co nejrychleji znovu získat sexuální výkonnost. Aby bylo možné dosáhnout správné erekce a udržet ji, je potřebný správný přítok krve do penisu. Z tohoto hlediska k hlavním nepřátelům sexuální výkonnosti patří:

  * mrtvice
  * cukrovka
  * nemoci oběhového systému
  * vysoký krevní tlak.


  Aby bylo možné zabránit těmto nemocem, stojí za to upravit svou každodenní stravu. Poruchy srdeční práce a krevního oběhu způsobuje přemíra tučného jídla. Pokud se chcete dlouho těšit z uspokojivého sexuálního života, vyhýbejte se fast-foodům a konzumaci prázdných kalorií.

  Důležité v dosažení úplného ztopoření je také správně nastavené hormonální hospodářství. U mužů za sexuální výkonnost odpovídá především testosteron. Jeho deficit se může negativně projevit v sexuální výkonnosti, a to omezením libida a zbrzděním sexuálního vzrušení.  PSYCHICKÉ PŘÍČINY

  Stejně důležitou úlohu u poruch erekce hraje psychika. Na potíže s dosažením plné erekce má vliv dokonce obyčejná únava nebo aktuálně prožívané problémy ve vztahu. Takové problémy jsou nejčastěji přechodného rázu a ztratí se se zlepšením psychického rozpoložení. Horší je, když muž trpí depresemi nebo úzkostí trvající delší dobu. Problémy s erekcí se často projevují v důsledku nezdařené iniciace sexuálního života. Sexuální výkonnost negativně ovlivňuje také obava před pohlavním stykem – strach, že neuspokojíte partnerku, že neobstojíte jako muž. Problémy tohoto typu na psychickém pozadí je třeba řešit vhodnou terapií, často s účastí partnerky.

  ZABIJÁCI ÚSPĚŠNÉHO SOUŽITÍ

  Kromě fyzických nemocí a psychických potíží existují také faktory, které výjimečně silně a často nevratně zhoršují vaši sexuální výkonnost. Jeto především závislost na alkoholu, drogách, cigaretách, lécích nebo steroidech. Změny probíhající v organismu vlivem závislostí často končí trvalou impotencí. Čím dříve odstraníte ze svého života škodlivé pochutiny, tím déle si zachováte uspokojivou sexuální výkonnost.


  Velikost nemá význam. Určitě?

  Diskuse o velikosti pánského přirození a jeho souvislosti s uspokojivým sexuálním životem stále neutichají. Muži si namlouvají, že velikost nehraje roli. Ženy se bojí přiznat, že sní o muži s velkým penisem. Obelháváme se navzájem, ale je možné, že velikost penisu skutečně nemá vliv na kvalitu soužití? Poznejte pravdy a mýty na téma velikosti mužského penisu.  1. Čím větší penis, tím větší rozkoš pro ženu

  Názory na tuto otázku byly dlouho rozporné. Nyní vědci potvrzují, že pro plné uspokojení partnerky je důležitější tloušťka penisu než jeho délka. Badatelé zdůrazňují také, že nejcitlivější oblastí ženské pochvy je prvních 3 až 5 cm. Velikost penisu má vliv na kvalitu sexuálního života, ale je to spojeno s oblastí psychiky. Velký penis je spojován s větší sílou, mužností a potažmo – s většími možnostmi uspokojit partnerku. Muži dodává sebejistotu, ženu ujišťuje, že si vybrala milence s dobrou výbavou. S takovými postoji se mnohem snadněji vede uspokojivý sexuální život.

  2. Průměrná délka penisu je 8–9 cm v klidu a 16–18 cm při ztopoření

  Především průměrná velikost penisu je, jak samotný název napovídá, zprůměrněna. Uvedená velikost neznamená tedy, že každý muž musí mít penis s průměrnou délkou. Za druhé – neexistuje světový průměr. Každá národnost se z tohoto hlediska liší od ostatních. Nejmenšími penisy jsou proslulí Asiati, největšími se mohou chlubit Afričané. Evropští muži jsou někde uprostřed. Průměrná délka často vyvolává komplexy u mužů, jejichž přirození je kratší než „průměrné“. Zbytečně. Stojí za to si zapamatovat, že délka v klidu často nesouvisí s délkou při ztopoření. Penis u některých mužů může mít 5 cm v klidu, ale při erekci jeho délka vzroste na 15–16 cm. Jsou také muži, kteří v klidu mají dokonce 13 cm, ale při erekci penis pouze ztvrdne a už se vůbec nezvětší!

  3. Délka penisu dospělého muže se s věkem mění

  Je to pravda. Po padesátce se penis může trochu scvrkávat a stávat se kratším. Nejsou to však diametrální rozdíly a obvykle kolísají v rozmezí 1 cm. Tkáně, svaly a kůže nejsou tak pružné jako kdysi. V době dospívání penis také zvětšuje svůj objem, ale přestane růst kolem 18. roku. U dospělých mužů se velikost penisu může měnit pouze přechodně, v závislosti na vnějších podnětech. Penis se scvrkává vlivem nízké teploty, stresu nebo strachu. U zdravého muže je to však dočasné a nemá vliv na trvalé zmenšení přirození.

  4. Penis nemusí být přizpůsoben orgánům partnerky

  Přestože je ženská pochva roztažitelná a pružná, velmi krátký penis se v ní může „ztrácet“ a příliš bolestivě narážet na zadní stěnu děložního hrdla. Sexuální dysfunkce se stává občas a nejčastěji ji způsobují patologie stavby pohlavních orgánů. Stává se však. Dlouhý a tlustý penis ne vždy znamená uspokojivé sexuální soužití. Pokud je žena drobné postavy, je velmi pravděpodobné, že mnoho poloh jí bude způsobovat bolest. Sexuální dysfunkce je ideálním příkladem toho, že velikost MÁ význam. Ale k dosažení sexuálního uspokojení je rozhodně důležitější technika než velikost přirození.

  4 metody na zvětšení penisu
  1. Chirurgické prodlužování

  Jedna z nejoblíbenějších, ale také velmi riskantních metod. Operativní prodloužení penisu spočívá především ve využití jeho části „skryté“ pod pokožkou. Existuje také možnost naříznutí vazů, které spojují penis se stydkou kostí, nebo zavedení implantátů. Účelem všech metod je optické zvětšení penisu, ale často jsou spojeny s pozdějšími problémy s udržením erekce. Kromě toho je chirurgický zákrok velmi nákladný a vyžaduje delší přestávku v soužití, než se genitále pořádně zahojí.

  2. Závaží a pumpy

  Závaží a vakuové pumpy řazené k 'domáckým' metodám jsou velmi oblíbené vzhledem k snadné dostupnosti a možnosti samostatného provedení 'zákroku'. Závaží je metoda spočívající v zavěšování na penis závaží, jejichž úkolem je roztahovat a postupně prodlužovat penis. Zase do vakuových pump se penis vkládá a pak se pumpuje, až se v něm vytvoří a zadrží velké množství krve. Zákroky tohoto typu namísto významného prodloužení vedou v budoucnu mnohem častěji k poškození penisu, zánětům a poruchám ztopoření.

  3. Hormony a steroidy

  Nejnebezpečnější metoda zvětšování penisu. Látky, které údajně mají mít vliv na impozantní zvětšení genitálií, jsou často znečištěny olovem, pesticidy nebo bakteriemi E. Coli. Hormonální prostředky se nesmí používat pro žádné účely bez konzultace se specializovaným lékařem. Užívání steroidů nebo hormonů může skončit poruchami oběhového systému, infarktem a dokonce smrtí. Navíc neexistují žádné výzkumy, které by potvrzovaly účinnost této výjimečně riskantní metody!

  4. Tablety a pilulky

  Levná, bezpečná a snadno dostupná metoda, která si od jisté doby získává oblibu také v Polsku. Tablety zvětšující penis obsahují směsi přírodních bylinek, rostlin a koření, které zlepšují prokrvení dolních partií těla. Navíc nejnovější výzkumy potvrzují, že účinek zvětšení dosažený tabletami je trvalý a udržuje se také po jejich vysazení. Nejúčinnější tablety umí prodloužit přirození dokonce až o 6–7 cm, bez žádného chirurgického zákroku a bez zdržení se pohlavního soužití.